Gepubliceerd op 28 mei 2015
Tientallen Bredase fietsforenzen lieten zich vanochtend verrassen tijdens de Nationale Fiets Naar Je Werk Dag. Op twee plekken ontvingen zij – als dank voor hun voorbeeldfunctie – een gouden medaille van het Bredase actieprogramma ‘076 fietst’.
Fietsambassadeurs
In Breda en omgeving kiezen veel mensen er al voor om zich per fiets te plaatsen in het dagelijkse woon-werkverkeer. Deze fietsende enthousiastelingen werden vanochtend verrast op de Claudius Prinsenlaan en op de Lunetstraat. Twee vertegenwoordigers van 076 fietst spraken hen hier aan om hen te bedanken voor het feit dat ze – als ware fietsambassadeurs – een inspirerend voorbeeld vormen voor forenzen die nog níet kiezen voor de fiets als favoriet vervoersmiddel. De fietsers kregen hiervoor een ‘gouden’ medaille omgehangen. Ook konden fietsers die dat wilden zichzelf laten vereeuwigen met hun eigen smartphone, zodat ze hun ‘prestatie’ konden delen via social media.
Landelijke Fiets Naar Je Werk dag
Vandaag vindt de negende Nationale Fiets Naar Je Werk Dag plaats. In het hele land worden mensen gestimuleerd om de auto te laten staan en op de fiets naar het werk te komen. Daarmee sluit deze landelijke actiedag goed aan op het Bredase actieprogramma ‘076 fietst’. Daarmee stimuleert de gemeente Breda – samen met de burgers, het bedrijfsleven, verenigingen en andere overheidsorganisatie – via infrastructurele aanpassingen en campagnes het fietsen in en om de stad
Plaats:
Breda
Teteringen
Bavel
Prinsenbeek
Ulvenhout
Publicatiedatum:
28 mei 2015
Op de hoogte blijven van het laatste nieuws in Breda? Schrijf je in voor de dagelijkse nieuwsbrief en volg ons via Facebook en Twitter.