Resterend programma van NAC Breda, Cambuur, De Graafschap en Almere City

Foto: Pexels (CC0-Public Domain)

De laatste speelrondes in de Keuken Kampioen Divisie zijn op vrijdag 7 mei en woensdag 12 mei. Dan weten we welke teams rechtstreeks promoveren en welke teams na-competitie gaan spelen.

Ook de titel van de vierde periode staat in het restant van de competitie op het spel. De wedstrijden van NAC Breda zijn dik gedrukt.

Stand na 31 van de 38 wedstrijden

1 73 pnt SC Cambuur  23 4 4 84-25 +59
2 65 pnt Almere City FC Almere City FC 20 5 6 67-40 +27
3 64 pnt De Graafschap De Graafschap 20 4 7 59-43 +16
4 63 pnt NAC Breda NAC Breda 19 6 6 62-31 +31
5 59 pnt Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 17 8 6 49-22 +2

Maandag 5 April

  • NAC Breda – Go Ahead Eagles (14:30)
  • Jong AZ – Den Bosch (14:30)
  • Cambuur – Excelsior (14:30)
  • Dordrecht – Eindhoven (14:30)
  • Helmond Sport – Jong Ajax (14:30)
  • NEC – Telstar (14:30)
  • TOP Oss – Volendam (14:30)
  • Jong PSV – MVV (14:30)
  • Roda JC – Almere City (14:30)
  • Jong FC Utrecht – De Graafschap (14:30)

Vrijdag 9 April

  • NAC Breda – Jong FC Utrecht (20:00)
  • Almere City – Telstar (20:00)
  • Den Bosch – Cambuur (20:00)
  • Eindhoven – Jong PSV (20:00)
  • Excelsior – NEC (20:00)
  • Volendam – Helmond Sport (20:00)
  • Jong Ajax – TOP Oss (20:00)

Zondag 11 April

  • De Graafschap – Go Ahead Eagles (12.15)

Maandag 12 April

  • MVV – Roda JC (20:00)
  • Jong AZ – Dordrecht (20:00)

Vrijdag 16 April

  • Roda JC – NAC Breda (20:00)
  • Cambuur – Helmond Sport (20:00)
  • Dordrecht – Den Bosch (20:00)
  • Eindhoven – Jong Ajax (20:00)
  • NEC – Jong AZ (20:00)
  • TOP Oss – MVV (20:00)
  • Telstar – Excelsior (20:00)
  • Jong FC Utrecht – Volendam (20:00)

Zaterdag 17 April

  • Go Ahead Eagles – Almere City (20:00)

Maandag 19 April

  • Jong PSV – De Graafschap (20:00)

Vrijdag 23 April

  • NAC Breda – Excelsior (20:00)
  • Jong Ajax – NEC (20:00)
  • Jong AZ – Cambuur (20:00)
  • Den Bosch – Roda JC (20:00)
  • Dordrecht – MVV (20:00)
  • De Graafschap – Almere City (20:00)
  • Helmond Sport – Eindhoven (20:00)
  • Jong PSV – TOP Oss (20:00)
  • Jong FC Utrecht – Go Ahead Eagles (20:00)

Zondag 25 April

  • Volendam – Telstar (14:30)

Vrijdag 30 April

  • Almere City – Jong Ajax (20:00)
  • Cambuur – De Graafschap (20:00)
  • Eindhoven – Den Bosch (20:00)
  • Excelsior – Dordrecht (20:00)
  • MVV – Volendam (20:00)
  • TOP Oss – Jong FC Utrecht (20:00)
  • Roda JC – Jong AZ (20:00)
  • Telstar – Jong PSV (20:00)

Zondag 2 Mei

  • Go Ahead Eagles – Helmond Sport (14.30)

Maandag 3 Mei

  • NEC – NAC Breda (20:00)

Vrijdag 7 Mei

  • NAC Breda – MVV (20:00)
  • Jong Ajax – De Graafschap (20:00)
  • Jong AZ – Excelsior (20:00)
  • Den Bosch – Telstar (20:00)
  • Dordrecht – Cambuur (20:00)
  • Go Ahead Eagles – NEC (20:00)
  • Helmond Sport – TOP Oss (20:00)
  • Jong PSV – Volendam (20:00)
  • Roda JC – Eindhoven (20:00)
  • Jong FC Utrecht – Almere City (20:00)

Woensdag 12 Mei

  • Cambuur – NAC Breda (20:00)
  • Almere City – Jong PSV (20:00)
  • Eindhoven – Jong FC Utrecht (20:00)
  • Excelsior – Go Ahead Eagles (20:00)
  • De Graafschap – Helmond Sport (20:00)
  • MVV – Den Bosch (20:00)
  • NEC – Dordrecht (20:00)
  • TOP Oss – Roda JC (20:00)
  • Telstar – Jong Ajax (20:00)
  • Volendam – Jong AZ (20:00)

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden