Aanpassingen Raaimoeiren

Binnenkort mogen we gebruik maken van de nieuwe turnhal… Helaas is dit wat later dan gepland, aangezien het bouwproces wat is uitgelopen. Zoals het er nu naar uit ziet mogen we op maandag 14 september starten in de Raaimoeren. Houd de website in de gaten voor de updates hierover. Tot die tijd is er een aangepast rooster. Dit betekend dat alle groepen die normaal in de Raaimoeren zouden gaan trainen de komende 2 weken in andere locaties worden ondergebracht.
Een hele puzzel… Maar we hebben ons best gedaan om zo veel mogelijk groepen zo goed mogelijk onder te brengen.

Vervangende uren Raaimoeren 31 aug – 6 september

Vervangende uren Raaimoeren 7 – 13 september

 

Vervangende   uren Raaimoeren week 31 aug – 6 september
Normale uren Raaimoeren Vervangende uren week 31 aug – 6 sept
Maandag 17.45-18.45 Recreatie X Gaat niet door
Maandag 18.45-19.45 Recreatie X Gaat niet door
Maandag 19.45-20.45 fitgym X Gaat niet door
Maandag 16.30-19.00 1e t/m 3e divisie 17.00-19.00 Sporthal Drie Linden
Maandag 19.00-21.00 demogroep 19.00-21.00 Sporthal Drie Linden
Maandag 21.00-22.30 Vrij turnen X Gaat niet door
Dinsdag 07.30-09.30 Highschool X Gaat niet door
Dinsdag 16.00-19.00 N2/N3/N4 16.00-19.00 Elandstraat
Dinsdag 18.00-21.00 1e/2e divisie 16.00-19.00 Elandstraat
Dinsdag 17.00-21.00 Acrogym 17.00-19.00 Spiegelzaal Drie   Linden
woensdag 07.30-09.30 1e divisie 07.30-09.30 Turnhal Prinsenbeek
Woensdag 13.00-16.00 N2/N3/D1/D2 13.00-16.00 Turnhal Prinsenbeek
Woensdag 16.00-18.00 vooropleiding + instap D1/D2 13.00-16.00 Turnhal Prinsenbeek
Woensdag 18.00-20.00 4e t/m 6e divisie X Gaat niet door
Woensdag 20.00-22.00 Spring/turngroep volwassenen 20.00-22.00 Elandstraat
Donderdag 16.00-19.00 N2/N3 17.00-20.00 De Mandt Teteringen
Donderdag 18.00-21.00 1e t/m 3e divisie 17.00-20.00 De Mandt Teteringen
Donderdag 17.00-21.00 Acrogym 17.00-20.00 De Mandt Teteringen
Donderdag 21.00-22.00 fitgym 21.00-22.00 Turnhal Prinsenbeek
Donderdag 21.00-22.30 vrij freerunnen 21.00-22.00 Turnhal Prinsenbeek
Vrijdag 16.00-18.00 D1/D2 16.00-19.00 Elandstraat
Vrijdag 17.30-19.30 N4/D1/D2 16.00-19.00 Elandstraat
Vrijdag 19.00-21.00 4e t/m 6e divisie 19.00-21.00 Elandstraat
Zaterdag 09.00-09.45 kleutergym X Gaat niet door
Zaterdag 10.30-13.00 Acrogym 15.00-17.30 Turnhal Prinsenbeek
Zaterdag 12.30-14.30 D3 16.30-18.30 Turnhal Prinsenbeek
Zondag 09.30-12.30 1e/2e divisie / N2/N3 12.00-15.00 Turnhal Prinsenbeek
Zondag 12.00-15.00 3e divisie/N4/D1/D2 14.30-17.30 Turnhal Prinsenbeek

 

 

 

 

 

Vervangende   uren Raaimoeren week 7 – 13 september
Normale uren Raaimoeren Vervangende uren week 7-13 september
Maandag 18.00-19.00 meisjes   6-8 jaar turnen 18.00-19.00   (donderdag) Markenhage Emerweg   29, Breda
Maandag 19.00-20.00 meisjes   9 jaar en ouder turnen 19.00-20.00   (donderdag) Markenhage Emerweg   29, Breda
Maandag 20.00-21.00 Dames Body   Fit 20.00-21.00 (dinsdag) De Mandt.   Kriekenstraat 43, Teteringen
Maandag 16.30-19.00 1e   t/m 3e div selectieturnen 16.30-19.00 Grote hal De Drie Linden, Heisprong 15 Prinsenbeek
Maandag 19.00-21.00 Demogroep   acro/turnen acro/turnen 19.00-21.00 Grote hal De Drie   Linden, Heisprong 15 Prinsenbeek
Maandag 21.00-22.30 vrij   turnen vrij   turnen Vervalt Vervalt
Dinsdag 08.30-10.30 Highschool   turnen Turnen 07.30-09.30 Turnhal Prinsenbeek.   Heisprong 15
Dinsdag 16.00-19.00 selectieturnen   N-niveaus selectieturnen 16.00-19.00 Jan   Nieuwenhuyzenstraat 9, Breda
Dinsdag 18.00-21.00 selectieturnen   1e/2e/3e divisie selectieturnen 18.00-21.00 Jan   Nieuwenhuyzenstraat 9, Breda
Dinsdag 17.00-18.00 bovenpartner   balanstraining acrogym 17.00-18.00 Gymzaal Olympia.   Vlierenbroek 30, Breda
Dinsdag 18.00-20.00 Selectie   Acrogym acrogym 18.00-20.00 Gymzaal Olympia.   Vlierenbroek 30, Breda
Dinsdag 20.00-21.00 onderpartner   kracht en individueel acrogym 20.00-21.00 Gymzaal Olympia.   Vlierenbroek 30, Breda
woensdag 07.30-09.30 ochtend   training selectieturnen 07.30-09.30 Turnhal Prinsenbeek.   Heisprong 15
woensdag 11:30-12:30 Nijntje   beweegdiploma peutergym Vervalt Vervalt
woensdag 13.00-16.00 selectieturnen selectieturnen 13.00-16.00 Turnhal Prinsenbeek.   Heisprong 15
woensdag 16.00-18.00 Vooropleiding selectieturnen 16.30-18.30 Noorderlicht.   Cornelis Florisstraat 25, Breda
woensdag 18.00-20.00 selectieturnen selectieturnen 18.30-20.30 Noorderlicht.   Cornelis Florisstraat 25, Breda
woensdag 20.00-22.00 dames   en heren >16 jaar Springen +turnen volw 20.00-22.00 Elandstraat 12, Breda
Donderdag 16.00-19.00 selectieturnen   N-niveaus selectieturnen 16.00-19.00 Gymzaal Olympia.   Vlierenbroek 30, Breda
Donderdag 18.00-21.00 selectieturnen   1e/2e/3e divisie selectieturnen 17.30-20.30 Gymzaal Olympia.   Vlierenbroek 30, Breda
Donderdag 17.00-18.00 bovenpartner   tempotraining Acrogym 17.00-18.00 De Mandt.   Kriekenstraat 43, Teteringen
Donderdag 18.00-20.30 Selectie   Acrogym Acrogym 18.00-20.00 De Mandt.   Kriekenstraat 43, Teteringen
Donderdag 20.30-21.00 Onderpartner   kracht Acrogym 20.00-21.00 Vervalt
Donderdag 21.00-22.00 Dames   20+ BodyFit Body   Fit 21.00-22.00 Turnhal Prinsenbeek.   Heisprong 15
Donderdag 21.00-22.30 Freerunnen Freerunnen 21.00-22.00 Turnhal Prinsenbeek.   Heisprong 15
Vrijdag 18.00-19.00 springgroep Springgroep Vervalt Vervalt
Vrijdag 16.00-18.00 D-niveaus selectieturnen 16.00-19.00 Noorderlicht.   Cornelis Florisstraat 25, Breda
Vrijdag 17.30-19.30 D-niveaus selectieturnen 16.00-19.00 Noorderlicht.   Cornelis Florisstraat 25, Breda
Vrijdag 19.00-21.00 4e   t/m 6e divisie selectieturnen 19.00-21.00 Noorderlicht.   Cornelis Florisstraat 25, Breda
Zaterdag 08.45-09.30 Kleutergym KleuterGym 08.45-09.30 Noorderlicht.   Cornelis Florisstraat 25, Breda
Zaterdag 10:30-13:00 Selectie   Acrogym Acrogym 10:00-12:30 Noorderlicht.   Cornelis Florisstraat 25, Breda
Zaterdag 12.30-14.30 selectieturnen   D3 selectieturnen 12.30-14.30 Noorderlicht.   Cornelis Florisstraat 25, Breda
Zaterdag 14.30-17.00 vrij   turnen Vrij   turnen Vervalt Vervalt
Zondag 09.30-12.30 selectieturnen selectieturnen 12.00-15.00 Turnhal Prinsenbeek.   Heisprong 15
Zondag 12.00-15.00 selectieturnen selectieturnen 14.30-17.30 Turnhal Prinsenbeek.   Heisprong 15

Bron: Breda Gym

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden