
De inzendingen voor de jaarlijkse zoektocht van Omroep Brabant naar dé carnavalskraker van het jaar zijn binnen en het stemmen kan weer beginnen. Vanaf vandaag kan je je stem uitbrengen op omroepbrabant.nl/kiesjekraker.
Ook dit jaar wordt de verkiezing weer in twee stappen gehouden. De eerste dagen gaan alle 33 liedjes de strijd met elkaar aan. Op 6 februari om 17.11 uur blijven de 11 populairste liedjes over en begint de stemming opnieuw. De ‘Golden Zone’ met de vijf best scorende liedjes op alfabetische volgorde is er ook dit jaar. Zo blijft het tot het laatste moment spannend.
Stemmen kan vanaf nu t/m donderdag 12 februari 19.50 uur. Je stem uitbrengen kan via omroepbrabant.nl/kiesjekraker. De winnaar van de felbegeerde 'Kies Je Kraker trofee' wordt bekend gemaakt tijdens de rechtstreekse uitzending van 3 Uurkes Vurraf op 13 februari tussen 15.00-18.00 uur op Omroep Brabant.
De wedstrijd wordt van dag tot dag gevolgd in het speciale ‘Kies Je Kraker Journaal’. Vanuit het carnavaleske hoofdkwartier bij Omroep Brabant houdt Mark Versteden de stemming bij. Ook ontvangt hij artiesten en gebeuren er tal van onverwachte dingen. Via de social media kanalen van Omroep Brabant komt er elke dag een nieuw ‘Kies je Kraker journaal’ met het laatste nieuws rond de verkiezing.
In de week voorafgaand aan carnaval is er in het radioprogramma 'Carnaval Vurraf' met Maarten Kortlever en Mark Versteden ook extra aandacht voor de wedstrijd. Iedere dag tussen 19.00 en 20.00 uur duiken we in de lijst en hebben we contact met carnavalsartiesten.
Tijdens carnaval draagt Omroep Brabant de naam Roeptoetgat. Vier dagen lang is er 24 uur per dag carnaval op alle kanalen: online, op radio én tv en op Brabant+.
Laat je stem gelden en Kies Je Kraker op www.omroepbrabant.nl/kiesjekraker.