Er worden momenteel 8 patiënten met een COVID-19 besmetting verzorgd in Amphia waarvan 4 op de intensive care. Het Amphia ziekenhuis in Breda deelde op maandagmiddag deze en andere info over corona-patiënten in het ziekenhuis.
Stand van zaken Amphia
Twee maal per week geeft het Amphia Ziekenhuis in Breda een update over het aantal corona-patiënten in het ziekenhuis. Dit was de stand van zaken bij Amphia maandagmorgen 28 september om 8.00 uur (tussen haakjes het verschil met donderdag 24 september, 8.00 uur):
De intensive care van Amphia heeft een capaciteit van 24 bedden. Deze 24 IC-bedden zijn er zowel voor COVID-19-patiënten als voor de niet COVID-19-patiënten.
Aantal corona-besmettingen
Het aantal corona-besmettingen stijgt landelijk. In Breda waren er in de periode vanaf 9 september tot en met 22 september 144 meldingen van besmettingen. In de twee weken daarvoor waren het er 'slechts' 89.